Центр Поділля-Соціум | З радістю та змістом
м.Вінниця, вул. Брацлавська, 85, офіс 404

Медійна грамотність для людей поважного віку. Проект підтримано Фондом сприяння демократії.

03 вересня 2016 року з 12 до 18 години на площі Європейський, під час святкування дня міста Вінниця, було проведено презентацію проекту та ряд майстер класів проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку».

 Учасниками заходу стали: громадські організації, благодійні фонди та мешканці Вінниці. Під час заходу, громадські організації Вінниці презентували свою діяльність, актуальні діючи та майбутні проекти.

Громадська організації «Центр Поділля-Соціум» презентувала проект «Медійна грамотність для людей поважного віку», що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США та провела ряд майстер класів з недійної безпеки для людей поважного віку.

Учасниками майстер класів стали понад 30 осіб з числа пенсіонерів та виявили зацікавленість у продовженні такого навчання.

Координаторка проекту Анна Моргун, розповіла про проект та можливості участі в ньому.

Діяльність в рамках проекту зацікавила мешканців міста, було здійснено запис учасників на курс медіа грамотності. Від учасників заходу лунали питання, щодо участі літніх людей у курсах, щодо труднощів з якими стикаються громадські організації під час роботи.

На фото: під час презентації Проекту

Сергій Проценко Голова правління ГО «Центр Поділля-Соціум»